רהיטי אלקנטרה

רהיטי אלקנטרה

רהיטי אלקנטרה היא רשת ידועה של רהיטים בפריסה ארצית. אם לקוח מחפש פתרון נוח, זול ומהיר, רהיטי אלקנטרה זה בהחלט מקום טוב להתחיל ממנו את החיפוש אחר הסלון הבא או המזנון. רהיטי הייבוא של רשת רהיטי אלקנטרה הם באיכות גבוהה ובמחירים תחרותיים לכל כיס. אלקנטרה ידועה במבחר הרחב של חדרי שינה נפלאים, עם אופציות רבות לשדרוג ושינוי של מערכת הארונות, המיטה, השידות, מגירות המצעים ופינות הטואלט. פינות הישיבה של אלקנטרה נמכרות לכל דורש מגלל מגוון רחב ומלאי בלתי מוגבל. סלונים רבים, ברמה גבוהה ביותר, נמצאים במאות בתי אב בישראל שידעו לבחור איכות ושירות אצל רשת רהיטי אלקנטרה וקנו את הסלון שלהם ברשת.

בעידן של קנייה מקוונת, ישנו עדיין היתרון היחסי של לקנות בחנות. החוויה מול הנציג, השירות והיכולת לשבת על הספה או הכורסא. בגלל הצורך הישראלי “לגעת” במוצר, אחת כמה וכמה כאשר מדובר במוצר נוחות לבית, מביא את הקונה בפוטנציאלי לפתח החנות ומכאן העבודה היא אומנות. השירות באינטרנט, התצוגה המקוונת והיכולת לדפדף במוצרים מהבית חוסכים את השלב ההתחלתי של הקנייה. ברהיטי אלקנטרה הבינו את הצורך הזה ודי בכניסה לאחד הסניפים על מנת לחוש זאת על בשרך.

לאחרונה, בעקבות פרסומים ישנים ובגלל המצב בשוק, הוחלפה ההנהלה ברשת רהיטי אלקנטרה להנהלה חדשה. צוות העובדים וההנהלה יודעים שמכירות הם מוצר לוואי של שירות ושירות זה דבר בלתי מתפשר.
רשת אלקנטרה פרוסה ברחבי הארץ המתן שירות ומכירה, סניפיה מפוזריפם לרווחת הלקוחות שכן רשת רהיטי אלקנטרה מתהדרת ברשימה נאה של סניפים: אלקנטרה נתניה, אלקנטרה הרצליה, אלקנטרה ראשון לציון, אלקנטרה פתח תקווה, אלקנטרה חולון, אלקנטרה אשדוד, אלקנטרה ירושלים, אלקנטרה עפולה, אלקנטרה חדרה, אלקנטרה חיפה ואלקנטרה תל-אביב. פריסה כל כך רחבה של סניפים פועלת לטובת הלקוח שיכול למצוא את מבוקשו קרוב לבית.

לרכוש רהיט ברשת רהיטי אלקנטרה זו בחירה. לאור הביקוש הגובר ובעקבות פרסומים של לקוחות מרוצים,

קנייה ברהיטי אלקנטרה זו בחירה מצוינת.

אלקנטרה סניף חדרה
אלקנטרה סניף חדרה